Santa Lara

Príbeh:

Píše sa rok 1493. Najmocnejšia loď všetkých morí sa vrátila späť do Španielska – Santa Lara.
Santa Lara, postavená v roku 1472 sa vrátila zo svojej najdlhšej plavby domov. Jej kapitánom je obávaný Jack Mc Carthy, ktorý je známi naprieč všetkými moriami, svojim veľmi prísnym riadením posádky a neúprosným voči tým, ktorý sa vzoprú jeho vôli.

Santa Lara práve priplávala do španielskeho prístavu a kapitán Jack sa hlasno chvastá, že získal najvzácnejší poklad zo všetkých, vy ste sa rozhodli, že sa ho dnes zmocníte.

Posádka opustila loď a niekoľko nasledujúcich hodín strávi pri poháriku v miestnej krčme.
Toto je Vaša príležitosť. Máte šťastie, podarilo sa Vám získať na svoju stranu jedného člena posádky, ktorý pozná loď dokonale a pomôže sa Vám nepozorovane dostať dnu. Riaďte sa jeho radami……Vitajte na palube lode, počul som že ste prišli nájsť a ukradnúť poklad kapitána Jacka. V tom Vám nepomôžem ale dokážem zdržať posádku v krčme 90 minút, ktoré budete mať na to, aby ste poklad našli a unikli z lode. Počul som tiež, že na lodi sa dejú zvláštne veci, ale to sú len hlúposti, choďte sa robte to čo viete najlepšie, nájdite a ukradnite poklad….
Ja budem čakať tu a sledovať okolie, ak by ste mali nejaký problém len na mňa zavolajte a ja Vám pomôžem. Pracujte ako tím inak to nezvládnete. Prajem Vám veľa šťastia, uvidíme sa neskôr a dúfam, že aj s malou odmenou za moje služby…..

Informácie:

2-5 hráčov – Žilina

Cena od 70€